Четвер, 19.09.2019, 16:18
Курс самопідготовки до ЗНО та ДПА з математики
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна ДОГОВІР Реєстрація Вхід
Меню сайту

Публічна оферта
На надання послуг по дистанційній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з математики

Фурдак Тетяна Олександрівна (надалі Виконавець), з одного боку пропонує будь-якій фізичній особі (надалі Замовник) з іншого боку, (надалі Сторони) укласти цей Договір на дистанційні освітні послуги (надалі Послуги). Дана оферта є публічною, і згідно ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України, її умови однакові для всіх споживачів, беззастережене прийняття умов якої (оплата будь-яким способом) вважається акцептом даної Оферти (далі Договору) Замовником і Виконавцем та Договір автоматично вважається укладеним.

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ


1.1. Згідно з умовами даного Договору, Виконавець зобов'язується оказати Замовнику Послуги у вигляді дистанційної підготовки Замовника до зовнішнього незалежного оцінювання (надалі ЗНО) з математики засобами офіційного сайту Виконавця: http://www.zno-math.at.ua та електронної пошти: distosvita@i.ua
1.2. Після заключення Договору, Виконавець складає календарний графік отримання Замовником комплектів навчально-методичних матеріалів (надалі Уроків) в електронному вигляді та відправлення Замовником результатів виконаних завдань на перевірку Виконавцеві також в електронному вигляді.
1.3. 
Методику дистанційного навчання визначає Виконавець, враховуючи побажання Замовника, що обговорюються під час заключення Договору а також в ході навчання.
1.4. Замовник виплачує вартість замовлених Виконавцю Послуг згідно з умовами даного договору.

2.
ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН


2.1. Виконавець зобов'язується:
2.1.1. Не пізніше 48 годин після отримання оплати за Послуги відправити Замовнику електронного листа з календарним графіком та першим Уроком.
2.1.2. Оказувати Послугу Замовнику належним чином та у строки, зазначені в даному Договорі.
2.1.3. Не розголошувати конфедиційну інформацію і данні, надані Замовником у зв'язку з виконанням даного Договору, не розкривати і не розголошувати такі факти або таку інформацію будь-якій третій  особі без попереднього письмового погодження Замовника (крім інформації загальнодоступного характеру).
2.1.4. Публікувати на сайті Виконавця
http://www.zno-math.at.ua офіційні повідомлення щодо обслуговування Замовників та зміни цін на послуги.
2.2. Виконавець вправі:
2.2.1. Припинити надавання Послуги у випадках: не надходження оплати за Послуги в установлені Виконавцем строки; дій, напрямлених на обмеження або перешкоджання у доступі інших Замовників до Послуг а також здійснення спроб несанкціонованого доступу до ресурсів Виконавця засобами мережі Інтернет.
2.2.2. Припинити договірні відносини з Замовником в односторонньому порядку, повідомівши Замовника за допомогою електронного листа у разі порушення Замовником умов даного Договору. Датою розірвання Договору вважається дата відправки електронного листа.
2.3. Замовник
зобов'язується:
2.3.1. Здійснювати оплату Послуг у порядку і строки, зазначені на офіційному сайті Виконавця:
http://www.zno-math.at.ua.
2.3.2. Зберігати видані йому фінансові документи, що підтверджують факт оплати Послуг.
2.3.3. Надати Виконавцю всі свідомості і дані, необхідні для виконання своїх обов'язків згідно з даним Договором а також своєчасно попереджати Виконавця про зміни зазначених даних (зміни контактної електронної адреси тощо).
2.4. Замовник вправі:
2.4.1. Вимагати від Виконавця виконання його обов'язків згідно з умовами Договору у строк і з належною якістю.
2.4.2. Відмовитися від Послуг, надіславши Виконавцю електронного листа з відмовою.

3. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Вартість послуг визначається Виконавцем згідно з цінами, опублікованими на офіційному сайті Виконавця http://www.zno-math.at.ua. Оплата за замовлені Послуги відбувається за умови передплати у гривнях.
3.2. Виконавець вправі в односторонньому порядку переглядати ціни на Послуги і вводити нові Послуги. Про введення нових цін або послуг Виконавець попереджає Замовника, опубліковавши відповідне повідомлення на офіційному сайті Виконавця
. Датою вступу нових цін в силу є дата їх опубліковання на офіційному сайті Виконавця. У випадку зміни цін раніше внесена оплата не перераховується.
3.3. Форма і порядок оплати за Послуги опубліковані на  офіційному сайті Виконавця
http://www.zno-math.at.ua.
3.4. Замовник самостійно несе відповідальність за правильність зроблених ним платежів.
3.5. Факт оплати Послуги вважається підтвердженим після перерахування коштів на електронний гаманець Виконавця або після одержання Виконавцем поштового переказу.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Виконавець не несе відповідальність за якість каналів зв'язку загального використання, за допомогою яких відбувається доступ до Послуги.
4.2. Замовник приймає на себе повну відповідальність за ризики, пов'язані з використанням мережі Інтернет для отримання Послуги.
4.3. Виконавець виконує прохання, надіслані Замовником тільки з контактного e-mail Замовника. Контактним
e-mail Замовника вважається електронна адреса, вказана при оформленні замовлення на Послугу.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. У разі відмовлення Замовника від Послуги перераховані кошти йому не повертаються.
5.2. Задати питання, що цікавлять Замовника як до, так і після оплати Послуг, він може надіславши листа Виконавцеві на електронну адресу:
distosvita@i.ua.  Виконавець зобов'язується оперативно, протягом 24 годин відповісти на запитання Замовника.
5.3. Спорні питання розв'язуються в робочому порядку з урахуванням інтересів обох сторін.

Адреса Виконавця.
Юридична адреса: 72305, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Сопіна, буд.№181.
Поштова адреса:
72305, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Сопіна, буд.№181.
тел. 8(0619)41-10-37;
      8(067)977-29-01.
e-mail:
distosvita@i.ua.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019